Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Acana Ranchlands for Dogs 13 kg

Psi » Krmení - granule » Granule ACANA » Dospělí psi

Cena: 2070.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Krmivo ACANA RANCHLANDS je unikátní receptura bez obilovin, která bohatě uspokojuje potřeby Vašeho psa výběrem živočišných proteinů tak, jako žádné jiné krmivo.

Je plné prvotřídního červeného masa, které kompletně vyživuje Vašeho psa. ACANA RANCHLANDS se charakterizuje čerstvým, volně chovaným albertským hovězím, bizoním a jehněčím masem – vše chováno na místních farmách lidmi, které známe a důvěřujeme jim, maso je vhodné i pro lidskou spotřebu a dodáváno vždy ČERSTVÉ a bez konzervantů.

Vyráběno exkluzivně v naší oceňované továrně z kanadských nejlepších masových surovin, ACANA RANCHLANDS udržuje vašeho psa zdravého, štastného a silného.


Složení:

vykostěné hovězí maso, moučka z jehněčího masa, moučka z masa sledě, červenohnědé brambory, hovězí játra, sledí olej (konzervovaný směsí tokoferolů), vykostěné bizoní maso, vykostěné jehněčí maso, na slunci sušená vojtěška, moučka z lososího masa, jehněčí játra, hrachová vláknina, dýně, špenát, listy tuřínu, rajská jablka, mrkev, jablka, mořské řasy, brusinky, borůvky, bobule jalovce obecného, kořen čekanky, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, květy levandule, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamínové doplňky (vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, riboflavin, kyselina listová, biotin, vitamín B12), minerální doplňky (chelát aminokyselin a železa, zinku, manganu, mědi a selenu), mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophillus (DCM13241) a Enterococcus faecum (NCIMB10415).


Zaručená analýza :

Dusíkaté látky     31%

Tuk                    17% 

Vláknina             3%

Vlhokost            10%

Vápník               1,8%

Fosfor                1,4%

Omega - 6          2,5%

Omega - 3          1,5% 

Glukosaminu      400 mg/ kg

Chondroitinu      250 mg/ kg

DHA                   0,5%

EPA                   0,5%


Obsah rostlinných složek:

Bobule jalovce obecného  400 mg/ kg

Kořen anděliky lékařské    400 mg/ kg

Kořen lékořice                   350 mg/ kg

Květy levandule                 350 mg/ kg

Květy měsíčku lékařského 300 mg/ kg

Listy máty peprné              300 mg/ kg