Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Bento Kronen Premium Kitten 1 kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Bento Kronen » Koťata

Cena: 185.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Kompletní suché krmivo pro koťata, březí nebo kojící kočky.

 

Splňuje všechny výživné požadavky pro zdravý vývoj kostí, zubů a svalů. Během vývoje vašeho kotěte potřebuje předepsanou stravu z kvalitních surovin. Zanedbání výživy zvyšuje v budoucnu náchylnost k různým zdravotním problémům. BK Kitten lze také doporučit jako hlavní potravu pro březí a kojící kočky díky vysoké výživné hodnotě, bohaté na energii, vitamíny a minerály. Březí kočky přijmou během první poloviny gravidity 70-90 g krmiva denně. Během druhé poloviny 100-120 g krmiva denně. Kojící kočky by měly mít celodenní přístup ke stravě. Dávkování pro koťata dle tabulky.

 

Omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny pro zdravou kůži a hebkou srst - Taurin a vitamín A pro zdravé a jasné oči - FOS florastimul podporuje zdravou střevní biofloru - Yucca snižuje zápach výkalů, zmenšuje hmotnost extrementu, brzdí rozvoj plísní, pročišťuje tělo a zbavuje ho jedovatých látek. Navíc celkově podporuje samoléčebné procesy v organismu - Anti-Hairball snižuje tvoření chomáčků chlupů v žaludku a napomáhá jejich odstraňování Složení: Drůbeží maso, pšenice, rýže, drůbeží tuk, vyloužené řepné řízky, moučka ze sleďů, sušená vejce, pivní kvasnice, rybí olej, minerály, frukto-oligo-sacharidy (min 1%), lecitin (0,25%), extrakt z Yuccy.

 

Deklarované hodnoty: Bílkoviny 34%, tuky 22%, vláknina 3%, popelovina 6,5%, vápník 1,2%, fosfor 1,0%, magnézium 0,09%,měď 23mg, vitamín A 21 000 IE/kg, vitamín D3 2 100 IE/kg, vitamín E 140 mg/kg, taurin 2300 mg/kg.