Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Chicopee Adult Large Breed 15kg

Cena: 930.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

CHICOPEE Large Breed Adult je tvarem a velikostí granulátu speciálně přizpůsobeno psům velkých a obřích plemen. Pro tato plemena je důležité udržení dobré fyzické kondice a štíhlé stavby těla. CHICOPEE Large Breed Adult 15kg poskytuje optimální výživu a svým obsahem glukosaminu a chondroitinu napomáhá předcházet kloubním onemocněním, na která jsou velká a obří plemena psů náchylná. Tyto komponenty přispívají k úlevě postižených kloubů a zabraňují jejich degeneraci. CHICOPEE Large Breed Adult 15kg obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 zajišťují hebkou, lesklou srst a zdravou kůži. CHICOPEE Large Breed Adult 15kg celkově splňuje nutriční požadavky a zajišťuje špičkovou fyzickou kondici.

 

Krmný návod: 

Doporučené denní krmné dávky jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku přizpůsobte klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici psa. Pes musí mít vždy přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

 

Složení: 

kuřecí maso, živočišný tuk (konzervován směsí tokoferolů a vitaminu E), kukuřice, krátkozrná pšenice, řepná dužina, bílkovinný hydrolizát, sušené pivovarnické kvasnice, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, čekanková moučka.

 

Analýza: 

 

proteiny 23,2%, Draslík 0,62%, Horčík 0,15%, Vlhkost 8,0%, Popel 7,5%, Tuk 12,3%, Vláknina 3,5%, Sodík 0,35%, Vápník 1,35%, Fosfor 1,00%.