Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Bento Kronen Premium Light 1kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Bento Kronen » Citlivé, kastrované, light a senioři kočky

Cena: 185.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Plnohodnotné, vysoce kvalitní krmivo s kuřecím masem speciálně určené pro starší, méně aktivní kočky nebo kočky se sklonem k obezitě (kastrace).

 

Obsahuje lehce stravitelné suroviny s redukovaným energetickým obsahem (snížené množství kalorií). Přibližně jedna třetina koček trpí nadváhou.

 

Omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny pro zdravou kůži a hebkou srst Taurin a vitamín A pro zdravé a jasné oči Nízké pH optimální obsaj magnézia eliminuje urologický syndrom doprovázený vysokou kyselostí moče FOS florastimul podporuje zdravou střevní biofloru Yucca snižuje zápach výkalů, zmenšuje hmotnost extrementu, brzdí rozvoj plísní, pročišťuje tělo a zbavuje ho jedovatých látek. Navíc celkově podporuje samoléčebné procesy v organismu Anti-Hairball snižuje tvoření chomáčků chlupů v žaludku a napomáhá jejich odstraňování L-Karnitin přírodní látka, která podporuje spalování tuků a zlepšuje srdeční funkci u starších koček

 

Složení: Drůbeží maso, pšenice, rýže, drůbeží tuk, vyloužené řepné řízky, moučka ze sleďů, sušená vejce, pivní kvasnice, rybí olej, minerály, frukto-oligo-sacharidy (min 1%), lecitin (0,25%), extrakt z Yuccy.

 

Deklarované hodnoty: Bílkoviny 29%, tuky 10%, vláknina 3,5%, popelovina 6,5%, vápník 1%, fosfor 0,9%, magnézium 0,09%,měď 20mg, vitamín A 18 000 IE/kg, vitamín D3 1 800 IE/kg, vitamín E 140 mg/kg, 2000 mg/kg Taurin.