Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Plaque Off Cat 40g

Kočky » Vitamíny a doplňky výživy » Zuby a dásně

Cena: 525.00CZK
Skladem
Otázky k produktům.

PlaqueOff™ Cat je čistě přírodní produkt určený pro kočky, který :
potlačuje zápach z tlamy
redukuje zubní kámen
odstraňuje zubní plak

Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů.

PlaqueOff™ Cat je přelomový prostředek v péči o zuby a dásně koček. Významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach z tlamy. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy.

PlaqueOff™ Cat na rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku působí přípravek systematicky. Přes zažívací trakt se dostává do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen.

 

Látky obsažené v přípravku PlaqueOff™ Cat:
Mořská řasa Ascophyllum Nodosum (D1070™), pivovarské kvasnice

Mořská řasa Ascophyllum Nodosum (D1070™) :
U mořské řasy Ascophyllum Nodosum byl prokázán revoluční účinek na bakterie v tlamě, které způsobují zápach tlamy, zubní plak, zubní kámen a krvácení dásní. V přípravku PlaqueOff™ Animal je řasa Ascophyllum Nodosum pěstovaná v čistých severských mořích u pobřeží Norska a Islandu. Řasy jsou schváleny WHO (Světová zdravotnická organizace), FDA (Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv) a FAO (Organizace Spojených národů pro potraviny a zemědělství). Schváleno jako GRAS (obecně klasifikováno jako bezpečné).

Pivovarské kvasnice :
Pivovarské kvasnice obsahují vysokou koncentraci všech vitamínů B, které jsou důležité pro metabolický proces v trávicím traktu a v nervovém systému. Pivovarské kvasnice také přispívají ke zlepšení trávení, vstřebávání a vylučování potravy a působí jako prevence nespavosti, depresí, nervozity a pocitů únavy. Díky svému obsahu železa a mědi působí také proti chudokrevnosti a jejím příznakům. Pivovarské kvasnice mají také příznivý vliv na vývoj kůže a kvalitu srsti

 

PlaqueOff™ Cat doporučujeme podávat:
kočkám, které mají problémy se zubním kamenem
preventivně pro zabránění vzniku zubního plaku a zubního kamene

 

Dávkování:
jednu odměrku PlaqueOff™ Cat nasypat jednou denně do krmiva.
Nedojde-li ke zlepšení během 3 – 8 týdnů, zvyšte denní dávku.

 

Způsob použití : Přípravek nasypejte jednou denně na granule či na vařenou nebo konzervovanou stravu.

Délka užívání : Přípravek by se měl podávat pravidelně podle doporučeného dávkování, jinak se problémy se zubním plakem a kamenem znovu navrátí. Jedno baleni vydrží přibližně 4 měsíce.

Velikost balení : 40 g

Výrobce : SweDenCare AB, Kiruna, Sweden

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 064–11/C.