Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Hills Feline Kitten Chicken 10kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Hills Feline » Koťata

Cena: 1420.00CZK
Dodání do 3 dnů
Otázky k produktům.

Hills Feline Kitten kuřecí superprémiové krmivo pro koťata dodává spoustu energie a všechny základní živiny, které podporují zdravý růst a normální vývoj Vašich koťat. Krmivo je vhodné i pro březí a kojící kočky.

Hills Feline Kitten Kuřecí krmivo pro koťata - křupavé, s výbornou chutí, je kvalitní výživou pro kočky a zajistí jim zdravý start do dlouhého kočičího života.

Hills Feline Kitten Kuřecí krmivo pro kočky obsahuje tzv. Superior Antioxidant Formuli speciálně vyvinutou firmou Hills, která podporuje imunitní systém.

Obsahuje taurin, který podporuje normální funkci srdce, chrání sítnici a zajišťuje tak zdravý růst Vaší kočky.

Díky kvalitním, lehce stravitelným látkám v kočičím krmivu Hill´s bude Vaše kočka sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit.

Složení :
kuřecí a krůtí moučka, mletá kukuřice, živočišné tuky, rybí tuk, bílkovinný hydrolyzát, řízky z cukrové řepy, chlorid draselný, lněné semínko, chlorid sodný, L-lysinhydrochlorid, L-tryptophan, oxid hořečnatý.

Doplňkové látky :
vitamín A (12.650 m.j./kg), vitamín D3 (520 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.980 mg/kg), měď (17,1 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly).