Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Hills Feline Adult Chicken 10kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Hills Feline » Dospělé kočky

Cena: 1270.00CZK
Dodání do 7 dnů
Otázky k produktům.

Hills Feline Adult pro dospělé kočky je superprémiové krmivo plné živin, které dodávají Vaší kočce vše, co potřebuje k tomu, aby zůstala zdravá a šťastná. Anioxidanty chrání a představují prevenci proti nemocem.

Hills Feline Adult krmivo pro dospělé kočky bylo speciálně vyvinuto pro potřeby dospělých koček ve věku mezi jedním a šesti lety a pokrývá optimální denní dávku energie a živin.

Jedinečné spojení antioxidantů chrání imunitní systém
Zdravá kůže a hebký kožíšek
Vyvážené živiny výborné chuti
Obsahuje taurin, který podporuje normální funkci srdce a chrání sítnici
Fosfor v přesných dávkách podporuje funkci ledvin

Kvalitní, lehce stravitelné látky v kočičím krmivu Hill´s se postarají o to, že Vaše kočka bude sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň i Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit.

Hills Feline Adult Kuře krmivo pro kočky - křupavé, s výbornou chutí, je perfektní výživou pro kočky, díky kterému je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Složení :
kuřecí a krůtí moučka, mletá kukuřice, mletá rýže, živočišné tuky, kukuřičný lepek, bílkovinný hydrolyzát, chlorid draselný, rybí tuk, chlorid sodný.

Doplňkové látky :
vitamín A (10.520 m.j./kg), vitamín D3 (540 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.750 mg/kg), měď (12,6 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly).