Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Hills Feline Adult Rabbit 10kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Hills Feline » Dospělé kočky

Cena: 1270.00CZK
Dodání do 3 dnů
Otázky k produktům.

Hills Feline Adult pro dospělé kočky je superprémiové krmivo plné živin, které dodávají Vaší kočce vše, co potřebuje k tomu, aby zůstala zdravá a šťastná. Anioxidanty chrání a představují prevenci proti nemocem.

Hills Feline Adult krmivo pro dospělé kočky bylo speciálně vyvinuto pro potřeby dospělých koček ve věku mezi jedním a šesti lety a pokrývá optimální denní dávku energie a živin.

Hills Feline Adult krmivo pro dospělé kočky od 1 roku s výborným tuňákem obsahuje kvalitní antioxidanty a taurin, který je důležitý pro zdraví kočky a podporuje srdeční funkci.
Jedinečné spojení antioxidantů chrání imunitní systém
Zdravá kůže a hebký kožíšek
Vyvážené živiny výborné chuti
Obsahuje taurin, který podporuje normální funkci srdce a chrání sítnici
Fosfor v přesných dávkách podporuje funkci ledvin

Kvalitní, lehce stravitelné látky v kočičím krmivu Hill´s se postarají o to, že Vaše kočka bude sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň i Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit.

Hills Feline Adult Králičí krmivo pro kočky - křupavé, s výbornou chutí, je perfektní výživou pro kočky, díky které je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Složení :
kuřecí a krůtí moučka, mletá kukuřice, mletá krmná rýže, živočišné tuky, kukuřičný lepek, moučka z králičího masa (min. 7% králíka), bílkovinný hydrolyzát, řízky z cukrové řepy, chlorid draselný, rybí tuk, síran vápenatý, chlorid sodný, L-lysinhydrochlorid, L-typtophan.

Doplňkové látky :
vitamín A (10.070 m.j./kg), vitamín D3 (510 IE/kg), vitamín E (650 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.980 mg/kg), měď (12,4 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly).

Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, také koupili: