Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Hills Feline Hairball Control 5kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Hills Feline » Hypoalergení / Sensitive

Cena: 870.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Hills Feline Hairball Control Adult je speciální krmivo, které omezuje tvorbu chlupových chomáčů (trichobezoárů). Zdravá kůže a lesklý kožíšek.

Nyní existuje řešení pro Vaši kočku, trpící na tvorbu trichobezoárů.

Hills Feline Hairball Control Adult krmivo pro dospělé kočky obsahující přírodní balast, který pomáhá minimalizovat tvorbu trichobezoárů a je zároveň plnohodnotnou potravou pro Vaši kočku.
Esenciální nenasycené mastné kyseliny dodávají kůži a kožísku nezbytné látky a zamezují nadměrnému vypadávání srsti
Chutné granule v neobvyklé formě obsahují jedinečný přírodní balast, podporují trávení trichobezoárů
Spolknuté chlupy se neshlukují a jsou normálně stráveny a vyloučeny. Konec bolestivému dávení a zvracení
Taurin podporuje normální funkci srdce a chrání sítnici

Díky kvalitním, lehce stravitelným látkám v kočičím krmivu Hill´s bude Vaše kočka sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit.

Hills Feline Hairball Control Adult krmivo pro kočky - křupavé, s výbornou chutí, je perfektní výživou pro kočky, díky které je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Složení :
kuřecí a krůtí moučka, mletá kukuřice, živočišné tuky, kukuřičný lepek, celolóza, mletá krmná rýže, chlorid draselný, bílkovinný hydrolyzát, rostlinný olej, síran vápenatý, chlorid sodný, DL-methionin.

Doplňkové látky :
vitamín A (10.200 m.j./kg), vitamín D3 (520 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.680 mg/kg), měď (8,9 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly).