Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Hills Feline Sensitive Skin 5kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Hills Feline » Hypoalergení / Sensitive

Cena: 870.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Hills Feline Sensitive Skin Adult krmivo pro kočky s citlivou kůží. Udržuje kůži Vaší kočky zdravou a díky omega-3 a omega-6 nenasycenám mastným kyselinám dodává zároveň lesk jejímu kožíšku.

Má Vaše kočka suchou, svědivou kůži se sklonem k šupinatění? Hills Feline Sensitive Skin Adult krmivo pro dospělé kočky s citlivou kůže bylo speciálně vyvinuto pro zvířata s těmito problémy. Pomáhá udržovat zdravou kůži a kožíšek hebký a lesklý.

Zvýšený obsah omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin se postará o výživu kůže a podporu tvorby důležitého kožního mazu
Velké množství důležitých stavebních látek, které jsou nezbytné pro zdravou kůži a hebký kožíšek
Nenahraditelné antioxidanty udržují Vaši kočku zdravou a fit
Kompletní, vyvážené krmivo výborné chutí

Díky kvalitním, lehce stravitelným látkám v kočičím krmivu Hill´s bude Vaše kočka sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit.

Hills Feline Sensitive Skin Adult krmivo pro dospělé kočky s citlivou kůží - křupavé, s výbornou chutí, je kvalitní výživou pro kočky, díky které je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Složení :
mletá krmná rýže, kuřecí a krůtí moučka, mletá kukuřice, kukuřičný lepek, živočišné tuky, celá vejce, rostlinný olej, bílkovinný hydrolyzát, moučka z tuňáka, chlorid draselný, DL-methionin, chlorid sodný, uhličitan vápenatý.

Doplňkové látky :
vitamín A (9.850 m.j./kg), vitamín D3 (550 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.840 mg/kg), měď (2,4 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly).