Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Hills Feline Sensitive Stomach 5kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Hills Feline » Hypoalergení / Sensitive

Cena: 870.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Hills Feline Sensitive Stomach Adult krmivo pro dospělé kočky speciálně vyvinuto pro kočky s citlivým žaludkem, podporuje trávení a činnost střeva, obsahuje Advanced Digestive Nutrition.

S Hills Feline Sensitive Stomach Adult pro dospělé kočky s citlivým žaludkem nebude Vaše kočka rozladěna z nevhodného krmiva, protože je Science Plan Sensitive Stomach vyrobeno speciálně s Advanced Digestive Nutrition, díky němuž se Vaše kočka bude cítit dobře.

Hills Feline Sensitive Stomach Adult pro dospělé kočky s citlivým žaludkem chutná výborně a představuje kompletní, vyváženou stravu. Vhodné jako každodenní krmivo.

Obashuje jedinečný komplex přírodních balastů - např. ovesnou vlákninu, které zaručují zdravé trávení
Rýže a další dobře stravitelné uhlohydráty představují bezpečnou výživu pro kočky s citlivým žaludkem
Obsahuje Superior Antioxidant Formuli od Hills, která podporuje imunitní systém Vaší kočky

Díky kvalitním, lehce stravitelným látkám v kočičím krmivu Hill´s bude Vaše kočka sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit.

Hills Feline Sensitive Stomach Adult krmivo pro dospělé kočky s citlivým žaludkem - křupavé, s výbornou chutí, je kvalitní výživou pro kočky, díky které je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Složení :
mletá krmná rýže (rýže min. 14%), kuřecí a krůtí moučka (min. 30% kuřete), živočišné tuky, kukuřičný lepek, mletá kukuřice, sušená celá vejce (min. 11% vajec), bílkovinný hydrolyzát, ovesné klíčky, chlorid draselný, moučka z tuňáka, DL-methionin, chlorid sodný, uhličitan vápenatý.

Doplňkové látky :
vitamín A (9.800 m.j./kg), vitamín D3 (550 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.810 mg/kg), měď (12,3 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly).