Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Hills Feline Adult Light Chicken 10kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Hills Feline » Light / Kastrované / Domácí kočky

Cena: 1540.00CZK
Dodání do 3 dnů
Otázky k produktům.

Hills Feline Adult Light Kuřecí krmivo pro dospělé kočky je přizpůsobeno kočkám, které nepotřebují tolik kalorií z důvodu nižší aktivity, kvůli kastraci nebo sklonu k nadváze.

Nadváha zatěžuje zejména kosti, klouby, svaly, ale také vnitřní orgány Vaší kočky (např. srdce).

S krmivem Science Plan Feline Adult Light pro dospělé kočky s vysokým obsahem vlákniny, se bude Vaše kočka cítit sytá, aniž by musela přijímat zbytečně větší množství kalorií v potravě.

Vysoký obsah balastu a nízký obsah tuku udržují optimální váhu Vaší kočky, která se cítí sytá, přičemž není nutné snižovat dávku krmení
Obsahuje L-karnitin který napomáhá kontrole hmotnosti, protože podporuje přeměnu tuku v energii
Zdravá kůže a hebký kožíšek
Hills Feline Adult Light Kuřecí krmivo pro kočky obsahuje jedinečné složení antioxidantů, které podporují imunitní systém

Feline Adult Light a správná dávka pohybu dopomohou Vaší kočce nejen k ideální váze, ale zaručují jí také zdravý a plnohodnotný život.

Díky kvalitním, lehce stravitelným látkám v kočičím krmivu Hill´s bude Vaše kočka sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit

Hills Feline Adult Light Kuřecí krmivo pro kočky - křupavé, s výbornou chutí, je kvalitní výživou pro kočky, díky které je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Složení :
mletá krmná rýže, kuřecí a krůtí moučka (min. 38% kuřete), mletá kukuřice, kukuřičný lepek, celulóza, prášek z klíčků z hrášku, živočišné tuky, bílkovinný hydrolyzát, chlorid draselný, lněné semínko, síran vápenatý, chlorid sodný, DL-methionin.