Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Hills Feline Indoor 4kg

Kočky » Krmení - granule » Granule Hills Feline » Light / Kastrované / Domácí kočky

Cena: 720.00CZK
Dodání do 3 dnů
Otázky k produktům.

Hills Feline Indoor Cat Adult pro dospělé kočky žijící převážně v bytě (od 1 roku), udržuje váhu a působí proti tvorbě trichobezoárů.

Hills Feline Indoor Cat Adult je superprémiové vyvážené, lehké, nízkotučné kočičí krmivo, které snižuje tvorbu trichobezoárů (chomáčů ze srsti). Nízký obsah kalorií a nízký obsah tuku tak udržují váhu Vaší kočky pod kontrolou.
Chutné, originálně formované granulky s obsahem speciální rostlinné vlákniny pomáhají přirozeně vyloučit chomáčky chlupů z trávicího systému, pokud je kočka tímto krmivem denně krmena.
Nízký obsah kalorií a tuků pomáhá udržovat kočkám inklinujícím k nadváze jejich přirozenou váhu. Vhodné pro zvířata ve věku mezi 1-6 roky.
Receptura bohatá na vlákninu pomáhá nasytit, aniž by bylo nutné zvyšovat dávkování
Napomáhá ke zdravé kůži a hebkému kožíšku

Díky kvalitním, lehce stravitelným látkám v kočičím krmivu Hill´s bude Vaše kočka sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit.

Hills Feline Adult Indoor krmivo pro kočky - křupavé, s výbornou chutí, je perfektní výživou pro kočky, díky které je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Složení :
kuřecí a krůtí moučka, mletá kukuřice, mletá krmná rýže, kukuřičný lepek, celulóza, bílkovinný hydrolyzát, živočišné tuky, rostlinný olej, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, síran vápenatý, chlorid sodný, DL-methionin.

Doplňkové látky :
vitamín A (9.740 m.j./kg), vitamín D3 (495 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.635 mg/kg), L-karnitin (470 mg/kg), měď (10,8 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly).

Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, také koupili: