Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Versele Laga Cuni Nature Fibrefood 8 kg

Hlodavci » Krmení NATURE

Cena: 715.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Cuni Nature Fibrefood je kompletní krmivo přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám (zakrslých) králíků citlivých na určité složky potravy.

Odlehčené a vyvážené složení spolu s absencí obilných zrn je obzvláště vhodné pro jedince náchylné k alergiím. Je však také ideální pro starší králíky, málo aktivní králíky nebo králíky s nadváhou.

Tato prémiová čistě přírodní směs dodává všechny nezbytné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny, které váš mazlíček potřebuje ke zdravému a spokojenému životu.

Cuni Nature RFibrefood obsahuje extra porci vlákniny, bylinky, zeleninu a navíc také zdraví prospěšná nutraceutika. Ta podporují správné zažívání, zdravý chrup, zářivou srst a pevné zdraví. Velká rozmanitost použitých surovin zaručuje výtečnou chuť a vynikající příjem. Toto krmivo je zcela bez lisovaných pelet!

Deklarované jakostní znaky: Hrubá bílkovina 13,5%, Hrubé tuky 3%, Hrubý popel 7%, Hrubá vláknina 15%, Vápník 0,90%, Fosfor 0,60%, Methionin 0,31%, Lysin 0,71%, Vit A 16 000 m.j./kg,Vit. D3 1 500 m.j./kg, Vit E 40 mg/kg, vit C 45 mg/kg, měď 14 mg/kg.

Složení: Vedlejší výrobky zeleninového původu, zellenina, zeleninové bílkovinné extrakty, minerály, semena, kvasnice, frukto-oligosacharidy, bylinky, výtažek z aksamitníku, calendula, řasy, yuccový extrakt, mannan-oligosacharidy, výtažek z hroznových jadérek.

Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, také koupili: