Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Bosch Ferret Totally Baby 1,75kg

Fretka

Cena: 605.00CZK
Dodání do 7 dnů
Otázky k produktům.

Granule byly speciálně vyvinuty pro mláďata fretek. Krmivo je ideální superprémiovou potravinou pro optimální vývoj v celé fázi intenzivního růstu. Mláďatům fretky by mělo být krmivo podáváno vlhčené, až do doby dosažení 12týdne jejich stáří.

 

Velmi kvalitní přísady se používají speciálně na konkrétní metabolismus mláďat fretky a poskytují potřebné živiny pro vyváženou výživu, je velmi chutné a stravitelné.

 

Vzhledem ke své zvláštní koncentrace živin je krmivo vhodné i pro dospělé fretky ve zvláštních situacích, například březí a kojící fretky.

 

Bosch Ferret Totally Baby pomáhá výrazně redukovat pach, zjemňuje srst, posiluje svalstvo a obsahuje licitin a carnitin.


Složení:

drůbeží moučka, pšeničná moučka, celá vejce (sušená), drůbeží tuk, rybí moučka, masový hydrolyzát, rýžové otruby, sušené pivovarské kvasnice, játrová moučka, ječmen (loupaný),lněné semínko, rybí olej, cukrovarské řízky, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, vitamín A, D3,E, měď (jako síran měďnatý pentahydrát (CuSO4, 5H2O), aminokiselinový chelát mědi, hydráty),taurin, antioxidanty (a-tokoferol bohatý na extrakty přírodního původu, propylgalát.)


Deklarované jakostní znaky v 1kg :

vlhkost 10%, dusíkaté látky 42,0%, tuk 24,0%, vláknina 1,5%,popel 8,0%, vápník (Ca) 1,3%, fosfor (P) 1,15%, sodík (Na) 3g, vitamín A 22 500 m.j./kg.vitamín D3 1850 m.j./kg, vitamín E (a-tokoferol) 350 mg/kg, měď (CuSO4 5H2O),taurin 3 500mg/kg.