Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Versele Laga Chinchilla Nature Fibrefoog 1 kg

Hlodavci » Krmení NATURE

Cena: 94.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Chinchilla Nature Fibrefood je kompletní krmivo přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám činčil citlivých na určité složky potravy.

 

Odlehčené a vyvážené složení spolu s absencí obilných zrn je obzvláště vhodné pro jedince náchylné k alergiím. Je však také ideální pro starší činčily, málo aktivní činčily a činčily s nadváhou. Tato prémiová čistě přírodní směs dodává všechny nezbytné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny, které váš mazlíček potřebuje ke zdravému a spokojenému životu.

 

Chinchilla Nature Fibrefood obsahuje extra porci vlákniny, bylinky, zeleninu a navíc také zdraví prospěšná nutraceutika. Ta podporují správné zažívání, zdravý chrup, zářivou srst a pevné zdraví. Velká rozmanitost použitých surovin zaručuje výtečnou chuť a vynikající příjem. Toto krmivo je zcela bez lisovaných pelet! Pokyny pro použití V závislosti na velikosti a věku činčily doporučujeme podávat denně 30 až 45 g. Krmivo a pitnou vodu denně vyměňujte. Přidávejte také dostatek sena.

 

Analytické složky:

Hrubá bílkovina 14 % ,Hrubé tuky 2,50 %, Hrubý popel 5,50 %, Hrubá vláknina 15 %, Vápník 0,90 %, Fosfor 0,55 %, Lysin 0,65 %, Methionin 0,23 %, Vitamin A 13.000 m.j./kg, Vitamin D3 1.500 m.j./kg, Vitamin E 40 mg/kg, Vitamin C 90 mg/kg, Síran měďnatý(II) - měď 11 mg/kg

 

Složení:

Vedlejší výrobky zeleninového původu,  Zelenina, Zeleninové bílkovinné extrakty, Minerály, Ovoce, Semena, Bylinky, Kvasnice, Frukto-oligosacharidy, Výtažek z aksamitníku, Calendula, Řasy, Jukový extrakt, Mannan-oligosacharidy, Výtažek z hroznových jadérek