Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Versele Laga Ara Loro Paraque Mix 15kg

Ptáci » Velcí papoušci

Cena: 965.00CZK
Dodání do 7 dnů
Otázky k produktům.

Ara Loro Parque Mix je obohacená směs o extra složky, speciálně vytvořené pro všechny druhy Ar a zároveň může být použitá i pro kakadu Moluckých a kakadu Havraních.

 

Prestige Premium Ara Loro Parque Mix je obohacená směs semen s extra výživnými prvky, speciálně vyrobená pro všechny papoušky kakadu. Všechny směsi Prestige Premium Loro Parque jsou opatřeny velmi pestrou nabídkou semen a obilnin a obsahují množství pochoutek pro papoušky jako dýňová semena, šípek, sušené feferonky a piniové oříšky.

Toto prémiové kompletní krmivo je obohaceno 8 % Maxi VAM zrníčky, která se starají o extra přísun vitaminů, aminokyselin a minerálů. Směs African Parrot Loro Parque Mix nadále obsahuje: vitamín K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyselinu listovou, biotin und cholin, minerály: sodík, hořčík, draslík a stopové prvky jako železo, mangan, zinek, jód a selen.

Tato specifická ochranná směs se vyrábí po konzultaci s vědeckým týmem Loro Parque, kde se používá jako základní krmivo pro všechny africké papoušky. Poté, co se tato směs úspěšně osvědčila ve známém Loro Parque na Tenerife, je nyní k dispozici každému chovateli papoušků.

 

Složení :
Žíhaná slunečnice, bílá slunečnice, Maxi VAM zrníčka, pohanka, oves, kukuřice, pšenice, mix oříšků, dýňová semínka, řepka, piniové oříšky, konopí, skořápky ústřic, pufovaná pšenice, pufovaná kukuřice, šípky, červená paprika 

Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, také koupili: