Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Versele Laga Cavia Nature Fibrefood 1 kg

Hlodavci » Krmení NATURE

Cena: 87.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Cavia Nature Fibrefood je kompletní krmivo přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám morčat citlivých na určité složky potravy.

Odlehčené a vyvážené složení spolu s absencí obilných zrn je obzvláště vhodné pro jedince náchylné k alergiím. Je však také ideální pro starší morčata, málo aktivní morčata a morčata s nadváhou.

Tato prémiová čistě přírodní směs dodává všechny nezbytné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny, které váš mazlíček potřebuje ke zdravému a spokojenému životu.

Cavia Nature Fibrefood obsahuje extra porci vlákniny, bylinky, zeleninu a navíc také zdraví prospěšná nutraceutika. Ta podporují správné zažívání, zdravý chrup, zářivou srst a pevné zdraví. Velká rozmanitost použitých surovin zaručuje výtečnou chuť a vynikající příjem. Toto krmivo je zcela bez lisovaných pelet!

Deklarované jakostní znaky: Hrubá bílkovina 13,5%, Hrubé tuky 2,5%, Hrubý popel 6,5%, Hrubá vláknina 15%, Vápník 0,8%, Fosfor 0,55%, Methionin 0,3%, Lysin 0,7%, Vit. A 15 000 m.j/kg, Vit D3 1 500 m.j./kg, Vit E 40 mg/kg, Vit C 300mg/kg, Měď 15 mg/kg.

Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, také koupili: