Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Hills Canine Puppy Mini 3kg

Psi » Krmení - granule » Granule HILLS » Štěňata

Cena: 510.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

Hills Canine Puppy MINI je krmivo vhodné pro štěňata malých a středních plemen v období růstu, které dávají přednost lépe stravitelnému kuřečímu masu. Toto krmivo poskytuje štěňatům veškeré životně důležité živiny ve zcela vyváženém poměru tak, aby byl zajištěn jejich zdravý start do života.

Kladné účinky:
Omega-3 mastná kyselina DHA (dokosahexaenová kyselina) přispívá k optimálnímu rozvoji sítnice a tím k lepšímu zraku, podporuje optimální rozvoj mozku pro snadnější cvičitelnost štěňat
Koncentrace energie, stravitelnost: Kryje potřebu energie bez nutnosti zvyšování dávek krmiva
Bílkovina podporuje zdravý růst a pevné svaly
Optimálně vyvážený obsah minerální látky včetně vápníku pro lepší růst a vývoj, podporuje pevnější zuby a kosti
Přírodní vláknina způsobuje tuhé výkaly
Esenciální mastné kyseliny podporují zdravou kůži a srst
Velikost granulí odpovídá velikosti pro věk a plemeno jedince
Vysoká palatabilita (chutnost) zlepšuje ochotu přijímat krmivo
Speciální antioxidační formule redukuje oxidativní poškození buněk, podporuje růst a napomáhá funkci imunitního systému

Doplňující informace:
Během 2. poloviny laktace mohou být štěňata odstavena na stejné krmivo, kterým byla krmena kojící fena, což usnadňuje samotný proces odstavu
Granulát je obohacen o vysoké množství DHA (dokosahexaenová kyselina), přirozeně se nacházející v mateřském mléce, která je nezbytnou součástí mozkové tkáně. Zkrmování granulovaných formulí březím a kojícím fenám zaručuje dostatečnou saturaci štěňat DHA ještě před odstavem. Pokud jsou štěňata krmena formulí po odstavu , hladina dodávané DHA je v dostatečném množství pro překonání kritického období rozvoje mozku a očí.

 

Složení:

Kuřecí (minimum kuřete 37 %, minimum kuřete a krůty 50 %): mletá kukuřice, kuřecí a krůtí maso, živočišný tuk, vnitřnosti, sušená řepná dužina, mletá rýže, rybí olej, sušená celá vejce, lněné semeno, oxid železitý, chlorid draselný, hydrogenfosforečnan sodný, ovesná vláknina, sůl, L-tryptofan, vitamíny a stopové prvky. Přirozeně konzervováno směsí tokoferolů, kyselinou citronovou a rozmarýnovým extraktem.