Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Cavalor SUPERFORCE 20kg

Koně » Sportovní směsi

Cena: 710.00CZK
Dodání do 7 dnů
Otázky k produktům.

SUPERFORCE je velmi kvalitní müsli krmivo pro koně speciálně vytvořené pro aktivní závodní koně, u nichž je požadován velmi intenzivní výkon v relativně krátkém čase (skoky, cutting, krátké distanční jízdy apod.).

 

Při krátkodobé intenzivní zátěži (anaerobní výkony, při kterých nemůže být jako zdroj energie využíván kyslík) potřebuje kůň především cukry, které získává z obilovin. Neplatí však rovnice čím více obilovin, tím více energie! Při zkrmování velkého množství obilovin dochází totiž ke zvýšené produkci kyseliny mléčné s následky v podobě svalových a trávících potíží.

 

SUPERFORCE krmivo mimo pečlivého výběru velmi kvalitních obilovin obsahuje také směs mastných kyselin (tzv. bezpečná energie), přídavek specifických aminokyselin, širokou škálu vitamínů, minerálních látek a velmi dobře využitelných stopových prvků. Kromě toho obsahuje i látky, působící proti tvorbě již zmiňované kyselině mléčné (ztuhlé svalstvo). Takto vyvážená kombinace dodává energii k velmi intenzivním výkonům a udržuje Vašeho koně v ideální sportovní formě.

Obsahuje :

oves 30%, pufovaný ječmen 5%, pufovanou kukuřici 12.5%, pufovanou pšenici 5%.


Orientační denní dávkování :

0,5 - 1 kg na 100 kg živé hmotnosti.

Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, také koupili: