Nepřehlédněte

Chovatelská stanice Bearded Collie

www.ligoretto.cz 

Ověřeno zákazníky
 

Cavalor STRUCOMIX SENSITIVE 15kg

Koně » Strukturované směsi

Cena: 595.00CZK
Není skladem
Nedostupný produkt
Otázky k produktům.

STRUCOMIX SENSITIVE je velmi dobře vyvážené krmivo pro citlivé koně.

 

Mnoho koní je náchylných k rozvoji různých problémů kvůli nevyvážené výživé a špatnému trávení. To může zahrnova přetrvávající kožní problémy, jako je ekzém na ocasu a hřívě a neustálé svědění, ale i odpor inzulínu (diabetes) a obezity. Současně metabolické poruchy, jako je výživa kopyt - laminitis, metabolický syndrom koní, Cushingovha choroba koní, polysacharidové ukládání - Myopatie u koní, častý syndrom rabdomyolýzy - nejčastější problémy chovatelů koní.

 

STRUCOMIX SENSITIVE obsahuje bylinný dobře stravitelný mix se základem z kopřivy, zázvou a mix bylin tím dostává toxíny z těla mnohem rychleji. Jinými slovy, čistí tělo a vyvažuje ho. Tento postup čištění má léčebný účinek na pokožku a optimalizuje trávení.

 

STRUCOMIX SENSITIVE obsahuje málo bílkovin, což zmírňuje zátěž jater a zabraňuj nadměrné strátě tepla a proteinu.

 

Bylo prokázáno, že dávat krmení, které obsahuje příliš mnoho škrobu citlivým koním, může vést k zažívacím poruchám celého tlustého střeva, což může způsobit střevní a svalové problémy. Malé množství cukru a škrobu přispívá k prevenci a nebo k lečebné inzulínové rezistenci.

 

STRUCOMIX SENSITIVE pomáhá koním, kteří jsou obézní, pomáhá získat jejich normální hmotnost. Sníženým obsahem cukru může pomoct zabránit laminitis.

 

STRUCOMIX SENSITIVE je bohatý na obsah vláknit a tuku. Tato kombinace zaručuje, že energie je využívána pomalu a bezpečně, bez toho, aby kůň musel strávit další jádro. 

 

STRUCOMIX SENSITIVE  má být podávaný kombinaci s kvalitním suchým senem. Neměl by se podávat s mladou siláží a nebo s mladou trávou!


STRUCOMIS SENSITIVE zabraňuje nadváze a inzulínové rezistenci koní.

Denní krmná dávka (kromě dostatešného množství vlákniny) :

jako doplněk max. 350g na 100kg živé váhy

jako další koncentrát max. 700g na 100kg živé váhy

denní krmná dávka záleží na zátěži, rase a poměru vlákniny 

 

Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, také koupili: